قیمت خدمات سرویس و نگهداری آسانسور، با عواملی مثل تعداد طبقات ساختمان، تعداد واحدهای موجود در هر طبقه، عمر آسانسور و قطعاتِ به‌کاربرده‌شده در آسانسور مشخص می‌شود. گاهی ارائه‌دهندگان خدمات سرویس و نگهداری آسانسور قیمتی پایین‌تر از بازار ارائه ‌می‌دهند اما کیفیت لازم را ندارند و تلاش می‌کنند با هزینه‌تراشی بی‌مورد هزینه کم‌شده را جبران کنند. شما به‌راحتی با درخواست بازدید اولیه و یا ارتباط با کارشناسان ما می‌توانید از قیمت سرویس و نگهداری ماهانه آسانسور مطلع شوید.

پس از عقد قرارداد، تکنسین‌های آبتین سازه، هرماه برای سرویس دوره‌ای آسانسور به ساختمان شما مراجعه می‌کنند. تا زمانی که شما با ما قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور دارید، در صورت مشکل و خرابی آسانسور مابین دوره‌های بازدید، سرویسکاران آسانسور ما به محل شما اعزام می‌شوند و تعمیر آسانسور را به‌طور رایگان انجام می‌دهند.

آبتین سازه از فرایند دقیق و سختگیرانه‌ای برای جذب نیروهای متخصص خدمات آسانسور استفاده می‌کند. دریافت اطلاعات عمومی متقاضیان، دریافت تضمین، جهت تعهد کاری، برگزاری دوره‌های بازآموزی تخصصی داخل سازمان و نظرسنجی مشتریان نسبت‌به عملکرد سرویسکار، تنها گوشه‌ای از روندی‌ست که آبتین سازه درجهت ارائه خدمات باکیفیت و مطمئن به مشتریان ارائه می‌دهد.

 
 

مدارک شخص متقاضی در اختیار شرکت آبتین سازه قرار می‌گیرد. شرکت ازطریق سایت سازمان ملی استاندارد، اقدام به ثبت‌نام برای اخذ استاندارد آسانسور می‌کند. پس از نوبت‌دهی بازرسی، قبل از حضور بازرس، آسانسور شما یک بررسی کلی می‌شود. پس از مراجعه بازرس و درصورت وجود ایرادات، توسط ما رفع می‌شوند. سپس با تایید نهایی بازرس، تاییدیه نهایی استاندارد آسانسور صادر می‌شود.

جدا از زمانی که برای رفع موارد فنی استانداردسازی آسانسور لازم است، این پروسه دو هفته زمان می‌برد.

خدمات استاندارد آسانسور با توجه به سال پروانه پایان‌کار ساختمان و تعداد طبقات ساختمان متفاوت است. شما می‌توانید با تماس با کارشناسان ما از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

نیاز به مشاوره دارید؟

  دانلود فایل قرار داد

  اشتراک گذاری شبک های اجتماعی

  تایم کاری شرکت:
  • شنبه 7.00 - 16.30
  • یکشنبه 7.00 - 16.30
  • دوشنبه 7.00 - 16.30
  • سه شنبه 7.00 - 16.30
  • چهارشنبه 7.00 - 16.30
  • پنج شنبه 7.00 - 16.30